Atribuită Cumpărare directă

Lampa bactericida 2X30W-S, - Realizarea unui microclimat lipsit de virusi, spori de mucegai sau bacterii - Igiena si protectia mediului fara utilizarea produselor chimice - Marirea termenului de valabilitate a produselor alimentare - Eficacitate mare: dezinfectie 99,999 % a microorganismelor - Nu produc ozon sau alti compusi secundari, chimici sau fizici - Durata mare de functionare (garantat pentru 9000 de ore) - Intretinere usoara, consum mic de energie - Usor de instalat si de utilizat, - produsele prezinta certificate care atesta calitatea si conformitatea cu standardele internationale

Număr anunț
DA25189622
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
31521000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat