Atribuită Cumpărare directă

C8765EE (338) CARTUS TONER BLACK (480 PAG) ORIGINAL HP DJ 460, 5740, 6540, OJ K 7100, 7108, OJ 100, 6200, 7200, PCS 1500, C 3100 (*) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Hewlett Packard Deskjet-Serie (460, 460 C, 460 CB, 460 WBT, 460 WF, 5740, 5743, 5745, 5748, 5793, 6520, 6540, 6540 D, 6540 DT, 6543, 6543 D, 6620, 6623, 6830, 6830 V, 6840, 6843, 9800, 9800 D, 9803, 9803 D, 9860, 9860 D) •Hewlett Packard Officejet H-Serie (470, 470 B, 470 BT, 470 WBT) •Hewlett Packard Officejet K-Serie (7100, 7103, 7108) •Hewlett Packard Officejet Pro K-Serie (7100, 7103, 7108) •Hewlett Packard Officejet-Serie (100, 100 Mobil, 150 Mobile, 6200, 6201, 6203, 6205, 6208, 6210, 6210 V, 6210 XI, 6213, 6213 V, 6213 XI, 6215, 6215 V, 6215 XI, 7200, 7205, 7208, 7210, 7210 V, 7210 XI, 7213, 7215, 7218, 7300, 7310, 7310 XI, 7313, 7313 XI, 7400, 7408, 7408 XI, 7410, 7410 XI, 7413, 7413 XI) •Hewlett Packard PSC-Serie (1500, 1503, 1504, 1507, 1508, 1510, 1510 S, 1510 V, 1510 XI, 1513, 1513 S, 1600, 1603, 1610, 1610 V, 1610 XI, 1613, 1615, 1618, 2300, 2350, 2352, 2353, 2355, 2355 P, 2355 V, 2355 XI, 2357, 2357 P, 2357 V, 2357 XI, 2358, 2358 P, 2358 V, 2358 XI, 2570, 2575, 2575 A, 2575 V, 2575 XI, 2600, 2610, 2610 V, 2610 XI, 2613, 2619, 2710, 2710 XI) •Hewlett Packard Photosmart C-Serie (3100, 3110, 3125, 3135, 3140, 3150, 3170, 3173, 3175, 3180, 3183, 3185, 3188, 3190, 3193, 3194, 7800, 7838, 7850, 7850 V, 7850 XI) •Hewlett Packard Photosmart Pro B-Serie (8300, 8330, 8338, 8339, 8350, 8353

Număr anunț
DA25210573
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,29 RON
Valoare atribuită
130,29 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,29 RON

din 130,29 RON estimat