Atribuită
Cumpărare directă
1) ASEVI 1L - 24 buc * 10,084 lei 2) DOMESTOS - 20 BUC * 5,8824 lei 3) DEZINFECTANT UNIVERSAL 5L - 2 buc * 117,6471 lei 4) CIF BAIE SPRAY - 24 buc * 7,563 lei 5) ACE 2L - 20 BUC * 6,7227 lei 6) DETARTRANT NUFAR - 12 BUC * 6,0504 lei 7) PRONTO SPRAY MOBILA 300ML - 10 buc * 9,6639 lei 8) SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 5L - 5 buc * 29,4118 lei 9) BICLOSOL 200 TABLETE - 2 CUT * 33,6134 lei 10) DISPENSER SAPUN LICHID 1L - 4 BUC * 75,6303 lei
- Număr anunț
- DA25209951
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 RM SARAT (CUI 24540040)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.596,97 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.