Atribuită Cumpărare directă

COCCOLINO BALM.HONEY 1.68 SEMANA BALSAM PURPLE RAD IGIENOL DESIF.UNIV EUCAL. IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE AMBULEX MAN.LATEX L 100BU EMEKA MOUNTAIN H.IG.STR.2 EMEKA PARADISE 3STR.24ROL ZEWA DELUX BAT.PARF 10X10 FA SAP.L.HYGIENE CARE250M FA SAP.LICHID CAMELIA 250 IGIENOL DEZINF.UN.BL.4L IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE IGIENOL DEZINF.CL.750ML OTI SACI MEN.35L/50BUC OTI SACI MEN.60L/20BUC ONDA HART.IG.2STR40BUC FINESS ROLE BUCATARIE 2RL FRISBI PROS.HART.2X200M P JASOL PROS.HART.2ST 1000F DETTOL SV.DEZINF.CLEAN 40 IGIENOL SV.MAR 15BUC IGIENOL GEL DEZINF.60ML MONA ALC.SANIT.70%200ML ELMIPLANT SAP.LIC. IRIS 5 AGORA SET MATURA+COADA+FA

Număr anunț
DA25207336
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHECEA (CUI 29070730)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740,87 RON
Valoare atribuită
740,87 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740,87 RON

din 740,87 RON estimat