Atribuită Cumpărare directă

pachet papetarie consumabile alcatuit din:hartie xerox 30x15.13;caiet A4 20x4.20;pix 20x0.84;drapel RO 2x21.01;drapel UE 2x31.93;folie doc A4 3x8.40;marker tabla magnetica 48x2.94;biblioraft 20x6.72;dosar carton 200x0.59;dosar plastic 200x0.84;carton color A4 2x52.52;lipici 5x5.04;hartie color A4 2x42.02;corector 4x7.14;agrafe birou 10x1.68;creion grafic 7x0.84.

Număr anunț
DA25203816
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDRID (CUI 17337826)
Furnizor / câștigător
TIMACO SRL (CUI 2385558)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,82 RON
Valoare atribuită
1.512,82 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,82 RON

din 1.512,82 RON estimat