Atribuită Cumpărare directă

Jgheab de scurgere aluzinc semicircular, D 125 mm, Baudeman, 2 m buc 23 17,1 Burlan ZN Bravo, 3 m, 80 mm, zinc buc 8 35,5 Prelungitor burlan ZN, 1 m, 80 mm, zinc buc 16 13,5 COT DE EVACUARE ZINCAT 80 MM buc 24 22,5

Număr anunț
DA25195191
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44164310-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.433,30 RON
Valoare atribuită
1.433,30 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.433,30 RON

din 1.433,30 RON estimat