Atribuită
Cumpărare directă
Etalon metale grele - cupru - in acid azotic- cu trasabilitate NIST- 100 ml cod CO0085 : 85,75 RON/100ml ; - Etalon metale grele - cadmiu- in acid azotic- cu trasabilitate NIST - 100 ml x 2 buc. cu ruta de trasabilitate diferita/producatori diferiti ; un producator Scharlau cod CA0041 : 85,75 RON/100ml ; un producator MERCK cod 119777 : 125,50 RON/100ml - Etalon metale grele - plumb - in acid azotic- cu trasabilitate NIST -100 ml x 2 buc. cu ruta de trasabilitate diferita/producatori diferiti; un producator Scharlau cod PL0105 : 85,75 RON/100ml ; un producator MERCK cod 119776 : 125,50 RON/100ml - Etalon metale grele - staniu - in acid azotic - cu trasabilitate NIST - 500ml x 2 buc. cu ruta de trasabilitate diferita/producatori diferiti – un producator Scharlau cod ES0061 : 124.95RON/100mnl ; un producator MERCK cod 170242 : 191.80 RON/100ml
- Număr anunț
- DA25219322
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950,50 RON
- Valoare atribuită
- 950,50 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.