Atribuită
Cumpărare directă
Sirenele SAD sunt echipate cu motoare trifazate, asincrone, cu buclă închisă, ceea ce garantează funcționarea fiabilă a sirenei instalate în aer liber. Un acoperiș suplimentar de protecție reduce, de asemenea, răspândirea undelor vocale. Rotorul sirenei și capacul său sunt fabricate din aliaj AK-63 și protejate cu o plasă de sârmă. Întreaga sirenă se sprijină pe o bază de fontă . Date tehnice: Tip: SAD-1,5 kW Puterea motorului: 1,5 kW Raza de actiune: 2000m Diametrul vizierei: 880 mm Diametru bază: 500 mm Înălțimea dispozitivului: 670 mm Curent la 220V: 6A Curent la 380V: 3.5A Viteza de rotatie: 2840 rpm Presiunea sonoră la 300 m, măsurată la nivelul instalării: 70 dB Greutate sirena: 60 kg
- Număr anunț
- DA25211057
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALINI (CUI 6526587)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
- Cod CPV
- 35121700-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100 RON
- Valoare atribuită
- 8.100 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.