Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT AUTOCAR - HANDBAL - JUNIORI 2 SI JUNIORI 3 ; TRASEU : RESITA - BAIA MARE - RESITA ; DATA PLECARE : 07.03.2020 ; DATA INTOARCERE : 08.03.2020 ;

Număr anunț
DA25188617
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Muncitoresc Resita (CUI 16707440)
Furnizor / câștigător
LAUER EUROPA TOURS SRL (CUI 14630081)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat