Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de intretinere a drumurilor pietruite cu agregate de balastiera (SORT 16/70). Transportul,agregatele, compactarea cu cilindrul vibrocompactor de 18 tone sunt incluse în pretul pe MC. Pretul nu include T.V.A. Mentionam ca in pretul de mai sus este inclus atat transportul utilajelor la punctele de lucru cat si carburantul consumat de acestea pentru efectuarea lucrarilor.

Număr anunț
DA25211868
Autoritate contractantă
COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
Furnizor / câștigător
MIRASER SRL (CUI 16475642)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.600 RON
Valoare atribuită
75.600 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.600 RON

din 75.600 RON estimat