Atribuită Cumpărare directă

4buc GEL NUPREP - gel abraziv potentiale evocate PN Screening auditiv PN VI 1.5

Număr anunț
DA25189570
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,56 RON
Valoare atribuită
244,56 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,56 RON

din 244,56 RON estimat