Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA pachet electrice ;corp lampa neon 2x36w(4 bucx240lei);cablu electric MYYM/H05W-F 3X2,5MMP (50mlx4,8lei);stecher 5bucx24 lei);priza tripla 5bucx24 lei);canal cablu 25x16mm (10 bucx4 lei)

Număr anunț
DA25195266
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
ASTRID-RT SRL (CUI 14099924)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480 RON
Valoare atribuită
1.480 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480 RON

din 1.480 RON estimat