Atribuită Cumpărare directă

pahare 200ml, apa plata borsec 0.5l, apa minerala borsec 0.5l

Număr anunț
DA25212580
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,04 RON
Valoare atribuită
166,04 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,04 RON

din 166,04 RON estimat