Atribuită Cumpărare directă

- Luni – 09.03.2020 - Paine neagra feliata (600g) 13 buc - Prajitura Orhideea 12 kg - Miercuri _ 11.03.2020 - Paine neagra feliata (600g) 12 buc - - Vineri _ 13.03.2020 - Paine neagra feliata(600 g) 5 buc - Trigon cu branza dulce 80 buc

Număr anunț
DA25201123
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 (CUI 4322955)
Furnizor / câștigător
DACTYLIS PROD SRL (CUI 4564835)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,48 RON
Valoare atribuită
432,48 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,48 RON

din 432,48 RON estimat