Atribuită
Cumpărare directă
Demolare cos centrala termica situat in Busteni, Aleea Silva. Cantitati de lucrari : RCSG09C=21M; AUTOMACARA CU BRAT TELESCOPIC = 16 ore; RI1061ZA313B=7buc; TRA04A50=30 t; PJ08B1=16mc; TRA01A05=35t; CB09A=126mp.Se va incheia contract de lucrari. Garantie de buna executie 5%. Termen de finalizare 30.06.2020.
- Număr anunț
- DA25212925
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- ELLTA S.R.L. (CUI 1350268)
- Cod CPV
- 45110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.009,90 RON
- Valoare atribuită
- 40.009,90 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.