Atribuită
Cumpărare directă
Vestiar metalic cu usi in „Z” 1x2 cusete , 400x450x1800 mm, transportul la unitatea beneficiara inclus in pretul de catalog, unitatea beneficiara fiind Penitenciarul Baia Mare, factura se va intocmi pentru Penitenciarul Spital Dej in calitate de unitate achizitoare, facturare si livrare dupa data acceptari achizitiei de catre autoritatea contractanta, comanda ferma
- Număr anunț
- DA25193692
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
- Cod CPV
- 39141300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.952,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.952,07 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.