Atribuită Cumpărare directă

Revizie vehicul ( ulei motor, filtru ulei, element filtrant aer si motorina, filtru habitaclu) Inlocuit bieleta antiruliu stanga inlocuit bucse antiruliu fata inlocuit cap bara directie dreapta reglat directia

Număr anunț
DA25214586
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.517,38 RON
Valoare atribuită
1.517,38 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.517,38 RON

din 1.517,38 RON estimat