Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport, eliminare deseuri medicale cod 180101, 180103*, 180102, 180104, contract pe 2020 (10 luni- pana la sfarsitul anului bugetar /decembrie); pret pe kg; initierea tine loc de comanda

Număr anunț
DA25217105
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.125 RON
Valoare atribuită
2.125 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.125 RON

din 2.125 RON estimat