Atribuită Cumpărare directă

Fasole verde/galbena taiata aro 680g ( 3borcane/bax)

Număr anunț
DA25208308
Autoritate contractantă
CRESA NR 39 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 31619555)
Furnizor / câștigător
ENANIC INTERMED SERV SRL (CUI 32158760)
Cod CPV
03221212-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,50 RON
Valoare atribuită
148,50 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,50 RON

din 148,50 RON estimat