Atribuită Cumpărare directă

Servicii lunare pentru monitorizarea firmelor aflate in insolventa conform oferta r 992/19.02.2020 inregistrata sub numarul 3648/19.02.2020. perioada contractuala martie-decembrie 2020

Număr anunț
DA25198245
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4221136)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
72320000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat