Atribuită Cumpărare directă

Cartus Lexmark MX410de

Număr anunț
DA25207110
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02180 Bucuresti (CUI 4221020)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277,10 RON
Valoare atribuită
1.277,10 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277,10 RON

din 1.277,10 RON estimat