Atribuită
Cumpărare directă
Haina termoizolanta executata din tesatura 100% pes, impermeabila, cu grad ridicat de vizibilitat, cu banda reflectorizanta, închidere frontală cu fermoar, cu gluga fixata de guler, 2 buzunare cu clapa in partea de jos a fetei.Produsul este în concordanţă cu standardul EN ISO 20 471:2013 - îmbrăcăminte cu vizibilitate ridicată (clasa a II-a) si cu standardul EN ISO 13 688:2013 - îmbrăcăminte de protecţie. Inscriptionare pe spate "Compania de Apa Olt". Masuri: 52 = 1 buc, 54 = 2 buc, 56 = 3 buc
- Număr anunț
- DA25210240
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
- Furnizor / câștigător
- REM-ROX SRL (CUI 11457025)
- Cod CPV
- 18230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020 RON
- Valoare atribuită
- 1.020 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.