Atribuită Cumpărare directă

MARTIE 2020 SERVICII DE TRANSPORT RUTIER A DIFERITELOR MARFURI SAU OBIECTE, MANCARE , COLETE, PRODUSE ALIMENTARE SI NON-ALIMENTARE. IN BAZA UNU CONTRACT SAU COMENZI FERME

Număr anunț
DA25233525
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 283 (CUI 10839515)
Furnizor / câștigător
ALEXA TOPAZ SRL (CUI 30514089)
Cod CPV
60000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat