Atribuită
Cumpărare directă
Manusi Blade marimea 9 = 20 buc manusi protectie poliester acoperite cu latex calitatea I, tricotate din fire sintetice cu un strat de latex respirabil pe palme si degete, cu mansete tricotate cu striatii. marimea 10 = 6 buc Manusi Jaipur = 5 buc manusi din piele groasa spalt bovina spate bumbac, manseta cauciucata , dublura in palma pe degetul mare si degetul aratator din piele moale box bovina
- Număr anunț
- DA25219225
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,90 RON
- Valoare atribuită
- 129,90 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.