Atribuită Cumpărare directă

16030249 2 AIR WICK MAG CIR REZ 2X250ML 25921602 10 RTC BIBL.PP LUX ROSU A4/7CM 26129478 1 TXD DVD-R/16X SHRINK X50 27647049 10 HER DOSAR PP SINA/NEGRU 29253366 1 PLATINET CALCULATOR 12D PMC31 29486693 2 GLADE REL.AUT.SP.REZ.269ML 3B 85413060 2 GPV PLIC CD AUTOADEZIV/50BUC

Număr anunț
DA25205196
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,46 RON
Valoare atribuită
424,46 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,46 RON

din 424,46 RON estimat