Atribuită Cumpărare directă

-cartofi noi vrac-tara de origine-Romania -portocale proaspete la plasa -USTUROI VRAC -ciuperci Champinion - sfecla rosie vrac

Număr anunț
DA25216802
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
BANSIMEX PROD S.R.L. (CUI 2652388)
Cod CPV
03212100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.516,50 RON
Valoare atribuită
4.516,50 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.516,50 RON

din 4.516,50 RON estimat