Atribuită Cumpărare directă

Manusi din nitril fara pudra ( 100 buc ), 150 cutii cate 100 buc in cutie ...doar marimea XL

Număr anunț
DA25230938
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794 RON
Valoare atribuită
1.794 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.794 RON

din 1.794 RON estimat