Atribuită Cumpărare directă

Servicii de internet 90 Mbps pentru perioada 01.04.2020 - 31.12.2020.Având în vedere faptul că serviciile mai sus menţionate au caracter de regularitate, ele fiind asigurate permanent, autoritatea contractanta isi rezerva dreptulde a suplimenta cantitatea acestora prin act adiţional în perioada ianuarie – aprilie 2021, în funcţie de alocaţia bugetară.

Număr anunț
DA25247330
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512 RON
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON

din 1.512 RON estimat