Atribuită Cumpărare directă

Atribuirea achizitiei directe in SEAP constituie comanda ferma de livrare. Folio argintiu 65mm x 100m si folio auriu 65mm x 100m.

Număr anunț
DA25206395
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
Cod CPV
30194900-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882,40 RON
Valoare atribuită
5.882,40 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882,40 RON

din 5.882,40 RON estimat