Atribuită
Cumpărare directă
Registrul dispozitiilor emise de primar, Registrul proiectelor de hotarari, Registrul ptr. inreg cererilor si raspunsurilor privind accesul la informatiile de interes public, Registru contracte arenda tip, Registru de evidenta a ofertelor de vanzare a terenurilor agricole situate in extravilan, Registrul petitiilor
- Număr anunț
- DA25228029
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLIBASI (PRIMARIA COLIBASI) (CUI 5123624)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262,17 RON
- Valoare atribuită
- 262,17 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.