Atribuită Cumpărare directă

EDTA disodic, GSSG, p.a., ≥ 98%, (5,5’-dithiobis(2-nitrobenzoic acid)=DTNB), reagent plus 99%

Număr anunț
DA25220576
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.114,61 RON
Valoare atribuită
2.114,61 RON
Data publicării
07.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.114,61 RON

din 2.114,61 RON estimat