Atribuită Cumpărare directă

tus 6 x 8.41lei post it 2 x 3.15lei separator 2 x 11.35lei marker 2 x 2.94lei folii de protectie 20 x 0.09lei dosar pvc 20 x 0.59lei pix 2 x 2.10lei creion mecanic 1 x 13.44lei

Număr anunț
DA25223385
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA MURES (CUI 24748174)
Furnizor / câștigător
TIPOMUR PRINT SRL (CUI 30934198)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,37 RON
Valoare atribuită
116,37 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,37 RON

din 116,37 RON estimat