Atribuită
Cumpărare directă
1 Pompa submersibilă de foraj , tip Grundfos SP 7-5 /98699169 -2 bucati Debit nominal =7 m³/h nălţime de pompare nominală =22.3 m "Etaje 5" Materiale : "Pompă AISI 304" "Rotor AISI 304" "Motor AISI 304" "Refulare pompă RP2" "Putere motor 0.75 kW" "Tensiune nominală 3 x 380-400-415 V" Cablu RD TML-B 4G1.5mm2 Cupla NO 7 - 1.5-4mm2 2 Pompa submersibilă de foraj , tip Grundfos SP 11-5 /98699313- 2 bucati Debit nominal =11 m³/h nălţime de pompare nominală =22.7 m "Etaje 5" Materiale : "Pompă AISI 304" "Rotor AISI 304" "Motor AISI 304" "Refulare pompă RP2" "Putere motor 1.1 kW" "Tensiune nominală 3 x 380-400-415 V" Cablu RD TML-B 4G1.5mm2 Cupla NO 7 - 1.5-4mm2 Pretul nu contine TVA Valabiliatate oferta 10 zile lucratoare de la data postarii.
- Număr anunț
- DA25252107
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
- Cod CPV
- 42122130-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.687,16 RON
- Valoare atribuită
- 10.687,16 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.