Atribuită Cumpărare directă

Serviciile se vor presta la fostul Centru Slobozia, str. Victoriei nr. 40 mun. Onesti jud. Bacau, pana la data de 13.03.2020. Persoana de contact: insp. Folea Bogdan tel. 0744 311 672

Număr anunț
DA25230482
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
DIVIZIA ECOLOGICĂ SRL (CUI 38023257)
Cod CPV
90460000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat