Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul postal de distribuire corespondenta interna neprioritara din serviciul “standard” Serviciul postal ce consta in colectarea, sortarea, transportul si livrarea trimiterilor postale interne din categoria de servicii “standard” Tariful specificat in cadrul rubricii “Pret de catalog” este: - aferent treptei de greutate de pana la 50g . - scutit de TVA daca sunt prezentate un maximum de 5.000 de trimiteri, in decurs de o luna. Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro , Serviciul postal de distribuire corespondenta interna neprioritara din serviciul “recomandata” Serviciul postal ale carui particularitati constau în oferirea unei garantii forfetare împotriva riscurilor de pierdere, furt, distrugere totala sau partiala ori deteriorare a trimiterii postale înregistrate si în eliberarea, la cerere, ulterior depunerii, respectiv livrarii trimiterii postale, a unei dovezi privind depunerea trimiterii postale sau livrarea la destinatar, fara a fi confirmata în scris de catre acesta. Tariful specificat in cadrul rubricii “Pret de catalog” este: - aferent treptei de greutate pana la 50g . - scutit de TVA daca sunt prezentate sub 5.000 de trimiteri, in decurs de o luna Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro
- Număr anunț
- DA25246821
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.536 RON
- Valoare atribuită
- 1.536 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.