Atribuită Cumpărare directă

achizitie produse pentru budloexcavator si incarcator frontal:60L ulei hidraulic HP32, 60 L ulei motor EP15W40, 40 l ulei hidraulic HP46, o cutie vaselina, 2 cutii spray degrasant conform oferta

Număr anunț
DA25235775
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.181,94 RON
Valoare atribuită
3.181,94 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.181,94 RON

din 3.181,94 RON estimat