Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Masca este dotata cu supapa expiratie aceasta reduce acumularea caldurii in interior oferindu-ne astfel o protectie confortabila. •asigura o protectie excelenta si un grad ridicat de confort; •sunt realizate dintr-un material special care asigura o tensiune uniforma indiferent de anatomia/dimensiunea fetei; •au un design special - sunt formate din 3 parti; •valva pentru expiratie pozitionata central - ; •impachetare individuala pentru a se evita contaminarea; •usoare- se impacheteaza cu usurinta; •estetice

Număr anunț
DA25240557
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33157200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare atribuită
8.250 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250 RON

din 8.250 RON estimat