Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru suprafete concentrat BIONET A15 AVIZAT M.S.2703BIO/02-04/12.24 - 7L, ALCOOL SANITAR 70% / SPIRT MEDICINAL 70% FLACON 500ML - Aviz MS NR.1308BIO/01-02/12.24 - 30 fl

Număr anunț
DA25238828
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala Dragomiresti (CUI 31954762)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395,90 RON
Valoare atribuită
395,90 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

395,90 RON

din 395,90 RON estimat