Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 RAMA WC PT.COPII WM82DCH1Z000001 #8433290014037 buc 16 63.0252 2 DISC TAIERE METAL 125X1.6 #3165140116404 buc 10 2.6891 3 SET CHEI LOCAS HEXAGONAL 1.5-10#9 BUC 220PH#2000000134482#3838909078526 buc 1 27.3109 4 POLIZOR UNGHIULAR GWS 9-125S #3165140861038 buc 1 281.9328 5 ADEZIVI AJ CONSTR 1/1#2000000083254 #6422154002312 buc 2 4.958 6 SURUB DIN 7985 6X70 ZN G4.8 buc 20 0.21 7 SUR LEMN AF 5X100 ZN GB buc 20 0.13 8 SUR LEMN AF 5X40 ZN GB buc 20 0.06 9 BOLT ERIXON CRESTAT M6X10X12.5 buc 100 0.38 10 PIULITA DIN 934 M6 G8 ZN buc 20 0.04 11 SAIBA PLATA DIN 125 6 ZN buc 20 0.03
- Număr anunț
- DA25225261
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA (CUI 29032825)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.401,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.401,68 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.