Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE( PIXURI, PIXURI CU GEL,POST IT,DOSARE PLASTIC PREMIUM ,DOSAR CU SINA LUNGA,REZERVA CUB, CAPSE, DOSAR PLIC PREMIUM, BANDA CORECTOARE,, HARTIE XEROX A3,HARTIE XEROX A3, AGRAFE, FOLII TRANSPARENTE, CREIOANE, RADIERE, CALCULATOR BIROU,FOARFECA, PLICURI C5 ,PLICURI C6 )
- Număr anunț
- DA25231080
- Autoritate contractantă
- Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT BIROTIC S.R.L. (CUI 41094240)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.388,30 RON
- Valoare atribuită
- 3.388,30 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.