Atribuită Cumpărare directă

Placa de operare Windows XP/Vista/7/8/9.1 Mac OS X 10.5/10.6/10.7/10.8/10.9/10.10, sistem baxat pe Linux Tip conexiune pe cablu (Wired) Rata de transfer fir 10/100/1000 Mb/s

Număr anunț
DA25225458
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,22 RON
Valoare atribuită
267,22 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,22 RON

din 267,22 RON estimat