Atribuită Cumpărare directă

ADAPTOR IN Y = 20 BUC.; CATETER DUBLU LUMEN 12F X 16 CM = 10 BUC.; GRANUDIAL AF = 2600 BUC.; GRANUDIAL BIBAG 4008 = 32 BUC.; GRANUDIAL BIBAG 5008 = 468 BUC.; LINII SN SET POMPA DUBLA = 40 BUC.; SET CATETER DE LUNGA DURATA KIT CATETER PERMANENT 15FX23CM = 1 BUC.; SET DE INITIERE SI RESTITUIRE SANGE PROHD MAS = 120 BUC.

Număr anunț
DA25258883
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33141240-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.620 RON
Valoare atribuită
23.620 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.620 RON

din 23.620 RON estimat