Atribuită Cumpărare directă

Revizie anuală la Volkswagen Touareg, MAI 22630, conform deviz din 10.02.2020

Număr anunț
DA25213327
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
Furnizor / câștigător
KRATOS SRL (CUI 13479356)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857,14 RON
Valoare atribuită
857,14 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857,14 RON

din 857,14 RON estimat