Atribuită Cumpărare directă

In conformitate cu Ord.MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale, publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012 PRET DE PRODUCATOR!! Folie de polietilena de joasa (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); - Culoare negru; - Termosudura dubla, continua; - Dimensiuni (lxLxg)mm. 700x1000x0,06 - Imprimare la cerere cu pictograma Deseuri nepericuloase.

Număr anunț
DA25220406
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat