Atribuită Cumpărare directă

LOT 3: Topitor mastic bituminos pentru colmatat rosturi și fisuri-1 bucată conform Invitaţiei de participare nr. 4433/21 .02. 2020, Caiet de sarcini nr. 3997/17.02.2020, Proiect- Contract de furnizare şi Formularul de propunere tehnică publicate pe site-ul CJ Alba, www.cjalba.ro , Anunțului numărul ADV1131537 din 24.02.2020 publicat in SEAP şi conform ofertei transmise dvs. prin e-mail în data de 04.03.2020, ora 03.55 PM și înregistrată la Consiliul Judeţean Alba sub nr. 5674/04.03.2020.

Număr anunț
DA25226663
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
DITO PRODUCT S.R.L. (CUI 41756452)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.317,08 RON
Valoare atribuită
17.317,08 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.317,08 RON

din 17.317,08 RON estimat