Atribuită Cumpărare directă

Pachetul "Perfect simplu" Adservio - Solutia de Management Educational nr.1. in Romania. Adservio este prima platforma de acest gen de pe piata din Romania si printre primele platforme la nivel mondial, cu o experienta de peste 11 ani. Prin achizitionarea pachetului "Perfect simplu" aveti urmatoarele beneficii: 1.Abonament de utilizare Adservio cu toate modulele: Director, Secretariat, Diriginti, Profesori, Invatatori, Educatori, Elevi si Parinti; 2. Aplicații mobile pentru Elevi și Părinți 3. Manual si tutoriale online de utilizare a aplicatiei Adservio; 4. Asistenta telefonica si pe email pentru toti utilizatorii pe toata perioada contractului; 5. Training pentru cadrele didactice, directori si secretariat; Modulele Adservio sunt interconectate si se adreseaza tuturor celor implicați în activitatea de educare a tinerilor: Director, Secretariat, Diriginti, Profesori, Invatatori, Educatori, Elevi si Parinti. Adservio poate fi accesat de pe orice dispozitiv: tableta, laptop, desktop sau telefon mobil. Mai multe informatii puteti gasi pe www.adservio.ro. Oferta cuprinde un numar de 861 abonamente. Pret total 38745 lei fara TVA.

Număr anunț
DA25259523
Autoritate contractantă
SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
Furnizor / câștigător
ADSERVIO SOCIAL INOVATION SRL (CUI 26033834)
Cod CPV
72322000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.745 RON
Valoare atribuită
38.745 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.745 RON

din 38.745 RON estimat