Atribuită Cumpărare directă

sana 3,6% 200gr,iaurt 3,5% natural 150gr.,smantana 16% galetusa 900 gr.,mozzarela baton 1,1kg.,lapte consum 1,5% grasime carton,sana 3,6% galetusa 5kg,branza burduf calimani 500gr baton,branza vaci galetusa 5kg,unt de masa 65% 200gr.

Număr anunț
DA25224776
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15551000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,65 RON
Valoare atribuită
546,65 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,65 RON

din 546,65 RON estimat