Atribuită Cumpărare directă

Achizitia consta in abonamente presa scrisa in ziarul Curierul de Ramnic pentru comuna Budesti, judetul Valcea. In cele 16 pagini ale ziarului Curierul de Ramnic, din care 8 vor fi full color, se vor gasi informatii sociale, politice, economice, culturale, dar si anunturi de mare si mica publicitate. Pretul ofertat este de 400 lei/luna pe o perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA25256020
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA ,, IN MEDIA VERITAS (CUI 28220715)
Cod CPV
22200000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat