Atribuită
Cumpărare directă
Model Code 608729 Carcasa Carcasa Inter-Tech L-02 Putere sursa 500 W Culoare carcasa Negru Procesor Procesor Intel Pentium Gold G5400 Frecventa 3700 MHz Cache 4 MB Numar nuclee 2 (dual-core) Placa de baza Placa de baza MSI H310M PRO-VDH PLUS Audio on-board 7.1 Memorie Memorie Team Group Capacitate Memorie 4 GB Tip Memorie DDR4 Frecventa Memorie 2400 MHz Capacitate maxima 32 GB Hard disk Hard disk Kingston A400 SA400S37/240G Capacitate HDD 240 GB SSD - TASTATURA DELUX KA150UKIT - Router TP-Link TL-WR841N
- Număr anunț
- DA25233453
- Autoritate contractantă
- OCOLULSILVIC VALEA MURESULUI RA (CUI 21731216)
- Furnizor / câștigător
- DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940,34 RON
- Valoare atribuită
- 940,34 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.