Atribuită Cumpărare directă

Curs de formare continua, cu durata de 52 de ore. Cursul va contine patru module: Metode si tehnici de comunicare eficienta; Violenta versus agresivitate - forme de manifestare; Strategii inovative de management al conflictelor; Promovarea unei culturi a pacii si a unei atitudini reconciliante. La curs vor participa un numar de 19 persoane, conform tabelului anexat. Se va semna contract cu unitatea scolara.

Număr anunț
DA25231308
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA (CUI 4347640)
Furnizor / câștigător
Asociatia Education for Change (CUI 38734888)
Cod CPV
80500000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.610 RON
Valoare atribuită
3.610 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.610 RON

din 3.610 RON estimat